استفاده از لیمو برای تهیه رب خانگی

یکی از میوه های معجزه آسا لیمو ترش است و وجود دو ماده اگزالات پتاسیم در ترکیب آن برای ما دارای اهمیت است.

این میوه مرکب با ارزش حاوی کلسیم، فولات، ویتامین های مختلف،آهن، منیزیم، فسفر، پتاسیم و روی است. لیمو غنی از ویتامین C است که باعث درمان بیماری سرما خوردگی می شود و مصرف یک لیوان آب لیمو ترش و عسل به بهبود سرفه و کاهش درد و تورم و درمان آبریزش بینی کمک زیادی می کند. برای اطلاعات بیشتر به سایت آراد برندینگ مراجعه نمایید.

لیمو ترش باعث افزایش سوخت و ساز و چربی سوزی می شود و در نتیجه لاغری و کاهش وزن را به دنبال دارد. از مصرف معجون لیمو ترش به همراه عسل در صبح ناشتا نتیجه ی خوبی به دست آمده است توجه داشته باشید.

در کنار مصرف این میوه باید از یک رژیم سالم و کار آمدی پیروری کنید تا نتیجه ی مطلوب تری کسب کنید و در زمان کوتاه به وزن ایده آل خود برسید. از آنجایی که لیمو ترش امروز تهران از طرفداران زیادی برخوردار است بیشتر افراد به دنبال قیمت لیمو ترش به صورت ارزان می باشند.

همان طور که می دانید، لیمو ترش تازه دارای طبع سرد و تر می باشد. از این رو، به افرادی که گرمی مزاج هستند مصرف لیمو ترش توصیه می شود. اما افرادی که دارای مزاج سرد می باشند نباید در مصرف آن زیاده روی کنند.

ضمنا، پوست و هسته لیمو ترش طبعی گرم و خشک دارد و اگر آن ها را همراه لیمو داخل آبمیوه گیری بریزید سردی کمتری خواهد داشت. افراد زیادی علاقمند به خرید لیمو ترش می باشند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.