استخراج جیوه قرمز بسیار ساده است

استخراج جیوه قرمز بسیار ساده است. همانطور که قبلا گفته شد 2 نوع جیوه قرمز وجود دارد، جیوه قرمز کریستالی و مایع.

کریستالی به راحتی با برش دادن اجزای جیوه قرمز در رادیو قدیمی موجود در آن به دست می آید. اینها معمولاً از فلز ساخته می شوند. گاهی اوقات با باز کردن پیچ یا گیره می توان آنها را باز کرد.

اغلب باید از اره یا تیغه برش استفاده کنید. عاقلانه است که مراقب باشید، زیرا جیوه قرمز بسیار انفجاری است و رادیو فعال است. استفاده از ابزارهای برقی ممکن است منجر به انفجار یا آلودگی محل کار شما شود.

نوع مایع تا حدودی ساده تر است. معمولاً در کیک هویج و دارچین با پف زیاد اجزای شیشه‌ای که از یک طرف باز می‌شوند یا در اجزای جعبه‌مانند فلزی که با یک ماده مومی مهر و موم شده‌اند، وجود دارد که می‌توان آن را با انبردست بیرون کشید. جیوه مایع به سادگی تمام می شود.

اگر باهوش باشید، اقدامات احتیاطی مناسب را انجام خواهید داد، زیرا به هر شکلی که باشد، یک ماده خطرناک است، انفجاری و رادیویی فعال است.

جیوه قرمز

بنابراین مطمئن شوید که از دستکش های لباس مجلسی سربی، پیش بند سربی پوشیده شده و در یک اتاق ضد بمب با تهویه مناسب کار کنید.

لطفاً در صورت داشتن سؤال در مورد اقدامات ایمنی که باید انجام دهید، با نیروگاه هسته ای محلی خود تماس بگیرید.

اگر واقعاً باهوش هستید، ممکن است تعجب کنید که چرا هر سازنده ای چنین ماده خطرناکی را در یک کالای خانگی قرار می دهد.

هنگام فروش جیوه قرمز خود باید مراقب واسطه ها، تاجران و افراد کلاهبردار باشید. بسیاری از افراد می خواهند از این طریق درآمد کسب کنند و مطمئناً علاقه آنها این نیست که شما را ثروتمند کنند.

بهترین تاکتیک شما این است که آموزش اسکاج جدید از این افراد دوری کنید. شما معامله خوبی از آنها دریافت نخواهید کرد و حتی ممکن است به هیچ چیز نرسید.

بهترین تاکتیک فروش آن به طرف هایی است که در واقع از این مواد استفاده می کنند، یعنی کاربران نهایی. در این مورد تولید کنندگانی که به این ماده خام نیاز دارند.

 • منابع:
  1. Red mercury in vintage telephones part 2: how to extract it & how to sell it
 • تبلیغات: 
  1. روش جدید ایزوگام کردن سقف ها
  2. کاربرد صندل در مدارس
  3. ایده های آسان برای کسب ثروت در منزل
  4. سگ بهترین همراه در سخت ترین دوران انسان

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.